Doprajte Vášmu autu pekný domov - Garážové brány od firmy Hörmann.
Výklopné brány Berry
Najpredávanejšie garážové brány v Európe
 
img_Berry_N80

Kupujte kvalitu originálu. Kvalita a bezpečnosť, vzhľad a komfort. Premyslená technika vďaka 50- ročnému know-how vo výrobe brán a pohonov. Veľká rozmanitosť motívov brán vhodných ku každej architektúre. Toto Vám ponúka len originál - originálna brána Berry Hörmann.

Brána a domové dvere v harmónii s exkluzívnou dizajnovou líniou Hörmann. Jedinečným spôsobom Vám to umožňuje náš dizajnový program. Ak bol doteraz jedinou "vizitkou" vchod do domu, môže rovnakým spôsobom pútať aj Vaša garáž.

Viac informácií nájdete v katalógu.

Sekcionálne brány
Komfort, ktorý nadchne, bezpečnosť, ktorá presvedčí
img_Sekcionalne-brany

Elegantné sekcionálne brány Hörmann sa otvárajú vertikálne nahor. Tak získate viac miesta pred a v garáži - a máte voľný celý prejazd.

Sekcionálne brány sa hodia vždy - je jedno, či je otvor Vašej garáže pravouhlý alebo skosený, či má segmentový oblúk alebo polkruhový. Preto sú ideálne pre dodatočnú modernizáciu.

Viac informácií nájdete v katalógu.

Pohony
Komfort a bezpečnosť
 
img_SupraMatic

Bránu otvoriť, bránu zatvoriť, deň čo deň ručne? Čas pre pohon Hörmann!

Zamyslite sa nad tým, ako často musíte vystúpiť z auta a otvoriť a zase zatvoriť Vašu garážovú bránu ručne. Pritom to môže byť všetko tak jednoduché. Zostaňte sedieť v aute, stlačte tlačidlo diaľkového ovládania a vojdite za každého počasia pohodlne, a hlavne suchý bezpečne do garáže. Voľbou automatického blokovania brány ste urobili najlepšie rozhodnutie v otázke ochrany proti vlámaniu.

Vaša výhoda: spoločnosť Hörmann Vám ponúka presne vzájomne zladený systém, pozostávajúci z garážovej brány, pohonu garážovej brány a pohonu vjazdovej brány.

Nepotrebujete žiadny dodatočný prijímač a ušetrite zosúladenie systémov pohonov od rôznych výrobcov. To šetrí čas a peniaze.

Viac informácií nájdete v katalógu.